09:09 / E Premte, 20 Tetor 2017 / indeksADMonline

Kaq elegante s’e keni parë asnjëherë ‘Xhbanen’

Ajo u bë e njohur për rolin e saj si “Xhbanja” në serialin komik “O sa mirë”, shkruan Sovrani.info

Bëhet fjalë për Arjola Demirin e cila jashtë serialit është një femër tejet e bukur dhe me linja perfekte.

Në Instagram ajo është shumë aktive, ku publikon foto dhe video të ndryshme gjatë jetës së përditshme.

E në foton e fundit ajo shfaqet e kuruar deri në detaj e që po duket mjaft bukur e tejet elegante.