17:28 / E Premte, 13 Tetor 2017 / indeksADMonline

Adelina me bikini tregon format trupore pas lindjes së djalit

Këngëtarja e mirënjohur, Adelina Ismaili në prill të këtij viti, u bë nënë për herë të parë, duke sjell në jetë një djalë, të cilin e ka pagëzuan me emrin Uliks.

Adelina ka publikuar sot në rrjetin social Instagram një foto ku ka treguar për herë të parë linjat e saj trupore pas shtatzënisë. Ajo ka mahnitur ndjekësit e saj e veshur me një palë bikini ngjyrë rozë. Ndryshe, Adelina Ismaili jeton në Zvicër, me bashkëshortin dhe djalin e saj./21Media