10:39 / E Enjte, 21 Qershor 2018 / indeksADMonline

Afërdita Dreshaj bënë përgatitjet e fundit para dasmës (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj ka bërë përgatitjet e fundit para se ti jap fund beqarisë së saj.

Bëhet fjalë për provat e grimit dhe të flokëve, të cilat pritet që ajo ti ketë në ditën e dasmës së saj, transmeton Indeksonline.

Këtë e ka bërë të ditur vet Afërdita përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram”, ku tregon vetullat dhe flokët.

Ndryshe, Afërdita do të martohet me hokeistin çek, Jakub Kandl më 29 Qershor./Indeksonline/