18:37 / E Shtunë, 18 Gusht 2018 / indeksADMonline

Afërdita Dreshaj dhe Jakub në qytetin e dashurisë (Foto)

Një nga dasmat më të përfolura të këtij viti ishte ajo e modeles Afërdita Dreshaj dhe hokeistit çek, Jakub Kindl.


Ajo i dha fund beqarisë më 30 qershor në një dasmë përrallorë të zhvilluar në Miami, SHBA.


Dyshja nga Amerika ku jetojnë kanë vendosur t’i kalojnë disa ditë pushimi në Europë. Ata shihen të lumtur në krahët e njëri-tjetrit në qytetin italian Venezia.


Madje modelja ka shkruar: Nëse do ta riemërojë fjalën Dashuri, do ta zëvëndësoja me Venezia./Indeksonline/