18:33 / E Shtunë, 05 Maj 2018 / indeksADMonline

Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl shijojnë ditët e fundit të beqarisë (Foto)

Kanë mbetur më pak se dy muaj nga dasma e tyre, megjithatë ata nuk po ndahen asnjë moment nga njëri-tjetri.

Çifti i shumëpërfolur Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl pritet ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me një festë në Amerikë, mes miqsh e familjarësh, shkruan Indeksonline.


Derisa ata po shijojnë ditët e fundit të beqarisë, vijnë edhe me fotografi të ëmbla që tregojnë se dashuria e tyre është e madhe./Indeksonline/