11:19 / E Mërkurë, 29 Gusht 2018 / indeksADMonline

Afërdita Dreshaj me imazhe direkt nga Praga

Afërdita Dreshaj ka pak kohë që i ka dhënë fund beqarisë së saj duke u martuar me hokeistin çek, Jakub Kindl.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur në një këmish të bardh dhe të cilën e kishte kombinuar me grimin e thjeshtë por buzët e kuqe.

“Sillu si një zonjë, bëjë gëzuar si një shef” ka shkruar ajo.

Ndryshe, këto imazhe ajo i kishte realizuar në qytetin e bukur të Pragës./Indeksonline/