14:08 / E Premte, 17 Gusht 2018 / indeksADMonline

Afërdita Dreshaj poston videon e dasmës (Video)

Pak kohë më parë modelja dhe këngëtarja shqiptare Afërdita Dreshaj dhe sportisti çek Jakub Kindl bënë cermoninë e dasmës së tyre të shumpërfolur.

Eventi madhështor u zhvillua në Miami të SHBA-ve, ku përveç miqve të Jakubit ishin të ftuar edhe miq të afërt të Afërditës.

Shumë foto dhe video qarkulluan nga dasma e bukuroshes shqiptare, nga të cilat pamë se dasma e Afërditës dhe Jakubit ishte ndër më të bukurat.

Materialet e hedhura deri tani në rrjetet sociale, vijnë nga miqtë e çiftit, por klipi që ka publikuar vetë Afërdita, do ju lejë me gojë hapur.

 

Thank You @albapro for making my day shine brighter…

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj) on