17:02 / E Diele, 09 Shtator 2018 / indeksADMonline

Afërdita shkëlqen kuq e zi, shijon netët në Shqipëri

Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Afërdita Dreshaj, po qëndron në Shqipëri.

Mbrëmë gjeti kohë të argëtohet në një nga klubet e Tiranës me shoqëri, teksa shkëlqente në një fund të lëkurës vizullues të zi dhe maicë të thjeshtë të kuqe, shkruan Indeksonline.

Nuk dihet nëse Afërdita e ka bërë këtë kombinim nga stili apo shija e saj, por ngjyrat e veshjes sigurt pasi qëndrimi në Shqipëri nuk ka sesi të mos shoqërohet me ngjyrat identifikuese.

Për më tepër ngjyra nuk ka fort rëndësi kur në sy bien gjoksat e zbuluar të modeles.

Ajo jeton dhe vepron në Amerikë, ndërsa këtë verë i dha fund beqarisë, duke u martuar me hokeistit çek, Jakub Kindl./Indeksonline/.