10:00 / E Diele, 03 Qershor 2018 / indeksADMonline

Afërdita vazhdon festën e ‘çmendur’ të beqarisë me shoqe, tani në bikini (Foto)

Më 29 të këtij muaji, modelja dhe këngëtarja shqiptare Afërdita Dreshaj do t’i jep fund beqarisë.

Ajo do ta kurorëzojë dashurinë me të fejuarin e saj çek, Jakub Kindl.


Modelja është duke mbajtur ‘Festën e Beqarisë’. Ajo bashkë me shoqet e motrën e saj kanë udhëtuar drejt Las Vegas-it, ku po qëndrojnë që dy ditë e nga po postojnë edhe momente argëtimi nga këto mbrëmje të ‘çmendura’ vajzash.


Së fundmi ajo ka postuar disa instastory dhe fotografi ku shfaqen me bikini./Indeksonline/