10:09 / E Enjte, 19 Tetor 2017 / indeksADMonline

Afrona ka vendosur t’i çmendë fansat, i shfaq të pasmet duke u larë në pishinë (Foto)

Çifti më i përfolur në mediet rozë, këngëtari i njohur Blero dhe e dashura e tij modelja dhe blogerja e njohur Afrona Dika këto ditë janë duke shijuar pushimet.

Dyshja e njohur kanë zgjedhur që pushimet t’i kalojnë në Singapore, transmeton Express.

Këtë e kanë bërë të ditur vetë ata përmes imazheve që kanë publikuar në rrjetet sociale.

Afrona që kur është bërë e njohur për publikun dhe mediet rozë, ajo gjithmonë është veçuar për bukurinë e saj e linjat seksi.

E këtë po e dëshmon ajo edhe nga pushimet nga ku publikon imazhe tejet të nxehta.

Së fundmi në llogarinë e saj në Instagram Afrona ka postuar një fotografi përvëluese në bikini ku vë në pah të pasmet e saj.

Natyrisht, këto fotografi ia ka bërë i dashuri i saj Blero.

Kujtojmë se çifti i njohur për shkak të pushimeve të tyre nuk kanë qenë në dasmën e moderatorit të njohur Labinot Gashi-Labit. /Express/