09:37 / E Mërkurë, 18 Tetor 2017 / indeksADMonline

Aktorja turke ndihet gruaja më e bukur në botë! (Foto)

Aktorja e njohur e serialit “Kara Sevda”, Neslihan Atagul ka dhënë një intervistë të gjatë për një nga revistat më prestigjioze në Turqi.

Ndër të tjera, ajo ka treguar për martesën e saj dhe marrëdhënien me aktorin e famshëm, bashkëshortin e saj Kadir Dogulu.

“Kadir më bën të ndihem sikur jam gruaja më e bukur në botë. Martesa jonë është një nga gjërat më të bukura që më ka ndodhur.” – ka thënë ajo. Neslihan dhe Kadir u martuan në vitin 2016 dhe që atëherë janë gjithmonë të pandashëm.

“Të interpretoja në krah të tij në një serial ishte vërtet kënaqësi. Kam mësuar shumë nga Kadir” – ka rrëfyer aktorja 25 vjeçare.

 

neslihan ata 072841HP

neslihan ata 073008VE

neslihan ata 073007XL

neslihan ata 072819ND

Lf1t 8gM

/tring