13:07 / E Hënë, 12 Mars 2018 / indeksADMonline

Albatriti dhe Egzona, çifti për tu pasur zili (Foto)

Dashurinë e tyre ata nuk e fshehin në asnjë moment.

Këngëtari kosovar Albatrit Muqiqi dhe  Egzona janë një nga çiftet më të komentuara të shoë biz-it, ndërsa gjithnjë sjellin imazhe në krahët e njëri-tjetrit, shkruan Indeksonline.


E pavarësisht angazhimeve të shumta që ka këngëtari ai bën të pamundurën të kalojë çaste me bashkëshorten e tij. Është Egzona ajo që ka postuar një instastory në llogarinë e saj Instagram teksa shfaqet plotë hijeshi me Albatritin.

Ndryshe çifti janë edhe prindër të një vajze të mrekullueshme./Indeksonline/