20:29 / E Martë, 10 Tetor 2017 / indeksADMonline

Alesia Bami shfaq të pasmet bombastike (Foto)

Alesia Bami dita-ditës po zbukurohet.

Modelja e njohur nga Shqipëria, ka linja të mrekullueshme trupore andaj nuk ka arsye t’i fshehë ato.

Bami duket më në formë se kurrë më parë, dhe kjo gjë duket se po e bënë të ndihet mirë dhe seksi./Indeksonline