09:11 / E Martë, 23 Tetor 2018 / indeksADMonline

Pas lajmit për shtatzëni, vjen e bukur si kurrë më parë Almeda Abazi

Dje u dha lajmi që çifti i njohur, shqiptarja Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman do të bëhen prindër.

Kurse në një imazh tjetër duke se nurin dhe hijeshinë ia ka shtuar edhe më shumë shtatzënia Almedës.

Ajo duket shumë në formë dhe e bukur, veshur në të zeza dhe me flokët e lëshuara thjeshtë.

Ndryshe, Almeda ka pak dit që ka publikuar projektin e saj të parë muzikor të titulluar “Alabama”./Indeksonline/

Temat: