15:57 / E Shtunë, 15 Shtator 2018 / indeksADMonline

Almeda i futet muzikës, përvëluese në videoklip!

Almeda Abazi është modelja dhe aktorja e njohur, por nuk mjafton vetëm kaq.

Ajo tashmë ka treguae se i është futur edhe muzikës, duke bashkëpunuar në projektin e ri bashkë me Burak Yeter.

Almeda tashmë ka publikuar edhe një pjesë të kësaj këngë, ku duket shumë provokuese dhe seksi./Indeksonline/

 

View this post on Instagram

 

Coming Soon! @connectionrecords

A post shared by Almeda Sayışman (@almeda92) on