11:02 / E Martë, 04 Shtator 2018 / indeksADMonline

Almeda uron bashkëshortin për fillimin e serialit të ri

Prezantuesja dhe ish misi shqiptar, Almeda Abazi ka zgjedhur rrjetin social “Instagram” për të uruar bashkëshortin në lidhje me fillimin e filmit të ri të tij.

“Një shpresë mjafton” quhet ky film,  të cilit i është publikuar edhe një shkëputje e shkurtë nga ky film.

Ndryshe, Almeda ka uruar fillim të mbarë për bashkëshortin e saj./Indeksonline/