23:01 / E Premte, 12 Janar 2018 / indeksADMonline

Almenda Abazi në krahët e aktorit turk, ju mahnitë (Foto)

Alemda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolgahan Saysiman kanë publikuar fotosesionin e tyre të fundit.

Modelja e njohur shqiptare dhe me famë të madhe në Turqi me famën e saj ka arritur që të fitoj zemrën e aktorit të njohur.

Image result for almeda abazi tolgahan sayisman

Në imazhet e publikuara ato duken shumë të dashuruar me njërin tjetrin kurse Almeda nuk ka ngurruar as ti thotë fjalët më të mira për të.

Image result for almeda abazi tolgahan sayisman

Ndryshe, Tolgahan njihet të shqiptarët sidomos me rolin e tij të Cenarit./Indeksonline/