11:44 / E Enjte, 29 Mars 2018

Armina Mevlani tregon linjat me fustanin seksi (Foto)

Blogere me shumë shije në modë dhe po ashtu e bukur.

Bëhet fjalë për Armina Mevlanin e cila është njëra nga blogeret më të njohura shqiptare, transmeton Indeksonline.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale prej ku shohim shumë imazhe të saja. Këtë herë kemi parë Arminën të veshur me nj fustan të gjatë, ngjyrë kaltër me të zezë dhe me dekolte të hapur.

Armina dukej shumë provokuese dhe seksi edhe këtu, përndryshe ajo kishte kombinuar një çantë të verdh me vath të mëdhenj më njërën e njejtë të këpucëve./Indeksonline/