08:24 / E Mërkurë, 21 Mars 2018 / indeksADMonline

Arrestohet disa persona pas një mosmarrëveshje në trafik (Foto)

Janë arrestuar tre persona, përkatësisht dy meshkuj dhe një femër pas një mosmarrëveshje që ata kanë pasur në trafik.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Bill Klinton” në Prishtinë rreth orës 14:30.

Të dyshuarit nuk kanë pësuar ndonjë lëndim trupor, kurse pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt./Indeksonline/