09:02 / E Premte, 20 Tetor 2017 / indeksADMonline

Arta flet për herë të parë për ndarjen nga Bruno, befason me atë që thotë

Mysafire në dasmën e Labit dhe Qëndresës ishte edhe aktorja Arta Nitaj.

Ajo si të gjithë të tjerët tregoi përshtypjet e para të dasmës dhe dha një urim për çiftin, shkruan lajmi.net

Por Arta nuk mbeti pa u pyetur edhe për ndarjen e saj nga Bruno për çka foli për herë të parë para kamerës së emisionit ‘Mirage’.

Lidhja e tyre u komentua mjaft shumë mirëpo nuk zgjati shumë e si kujtim i bukur u mbeti klipi ‘A më do’ ku protagoniste kryesore ishte ajo.

Në videon në vazhdim mund ta kuptoni përgjigjen e saj nga minuta e 14:40.