14:15 / E Mërkurë, 07 Mars 2018 / indeksADMonline

Ashley Graham përsëri vendosë të mahnitë me format (Foto)

Ashley Graham është modelja e njohur e cila format i ka shumë të mbushura por pëlqehet aq shumë.

Ajo me vetëbesimin që ka është në gjendje të paraqes trupin e saj plotësisht të zhveshur, transmeton Indeksonline.

Këtë herë e shohim vetëm me të brendshme shumë provokuese dhe të bukura.

Ndryshe, ajo në këto imazhe tenton që të ofrojnë mbështetje për gratë e të gjitha formave./Indeksonline/