17:04 / E Premte, 14 Shtator 2018 / indeksADMonline

Aurela Gaçe rikujton “çmendurit” që i ka bërë në të kaluarën!

Aurela Gaçe shquhet për eksperimentet me pamje e po ashtu “çmendurit” që ka bërë gjithmonë në skenë.

Këtë herë ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”, ku ka rikujtuar një koncert të saj ku shfaqet njëherë me flok të gjata dhe pastaj tullace.

“futet njeriu ne skene si njeri? E perfundon si….tullace
Kjo ka ndodhur live ne Crazy Calvin viti 2013” kishte shkruar ajo në këtë postim.

Veprime të tilla bënë shumë shpesh Aurela në skenë, të cilat më pas përmenden shumë në media./Indeksonline/

Temat: