11:17 / E Mërkurë, 04 Prill 2018 / indeksADMonline

Aurela Gace tregon se si është dukur që nga viti 1995 e tutje (Foto)

Aurela Gace është njëra nga personazhet më të njohura publike shqiptare, transmeton Indeksonline.

Së fundi, ajo ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në “Instagram” ku tregon se si është dukur që nga viti 1996.

Me flokët e shkurta, pamjen “rebele” e me shumë ngjyra, Aurela nuk ngurron që këto imazhe ti rikujtoj dhe të qesh me to.

Ndryshe, Aurela shquhet për stilin e veçantë që ka./Indeksonline/

Temat: