15:57 / E Hënë, 15 Tetor 2018 / indeksADMonline

Baby G e “kall” Instagramin me fotografinë e fundit

Këngëtarja shqiptare Baby G i ka munguar publikut me projekte por jo edhe me fotografi.

Çdo fotografi e saj është komentuar pasi që po shfaqet shumë provokative dhe tërheqëse në të njëjtën kohë.

Së fundmi ajo ka postuar një fotografi ku shfaqet tejet seksi, duke vënë në fokus të pasmet shumë mirë të formësuar.

Përkundër mungesës së projekteve nuk do të thotë që ajo nuk është duke punuar. Së shpejti Baby G pritet të publikojë këngët e reja./Indeksonline/

Temat: