19:09 / E Enjte, 07 Qershor 2018

Baby G ndryshon frizurë, shfaqet joshëse me flokët pink (Foto)

Baby G ka njihet për eksperimentet e shumta që bën në dukje.

Së fundmi ajo ka postuar disa instastory teksa shfaqet me flokë pink.

Ndryshe Baby G javën që lamë pas ka qenë tej mase e komentuar në mediat dhe rrjetet online, pasi u sulmua nga ish-shoqja e saj Bleta Gashi.

Ndërsa sa i përket karrierës muzikore, këngëtarja ka paralajmëruar që do të vjen me një projekt muzikor, ndërsa ka përmendur edhe një bashkëpunim me Chris Brown./Indeksonline/