09:48 / E Shtunë, 07 Korrik 2018

Balotelli qëndron në Francë, ndryshon skuadrën

Mario Balottelli do të vazhdoj të luaj në Francë, aty ku ka rikthyer formën.

Megjithatë, sulmuesi italian do të largohet nga Nice për tu bashkuar me Olympic Marseille.

Sipas mediave franceze, klubi dhe lojtari kanë arritur një marrëveshje dhe vetëm po punojnë për disa detaje të kontratës.

Balotelli do të nënshkruaj kontratë dy vjeçare me skuadrën e drejtuar nga Rudi Garcia. /IndeksOnline/