12:36 / E Shtunë, 30 Qershor 2018 / indeksADMonline

Bashkëshorti çek i Afërditës, hedh vallen me këngë shqipe (Video)

Jakub Kindl, duket se tashmë vetëm që është ambientuar me traditat shqiptare. Kjo pasi që ditën e martesës ajo hodhi valle me këngë shqipe.

Këto imazhe janë publikuar në “Instagram”, nga miqtë e çiftit të njohur ndërkohë që dasma dukej përrallore.

Afërdita dhe Jakub kanë vite të lidhur kurse mbrëmë kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë./Indeksonline/