14:03 / E Mërkurë, 07 Mars 2018 / indeksADMonline

Beatrix Ramosaj me këtë shikim dhe bluzën transparente ju “djeg” (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj ka kohë që është pjesë e skenës shqiptare.

Ajo ka shumë adhurues dhe pëlqehet shumë, por duket se Beatrix i mbanë ata në ritëm edhe me imazhet e saj shumë të bukura dhe provokuese.

Së fundi, atë e shohim teksa kishte provokuar me bluzën transparente të kombinuar me xhaketën nga lëkura.

Ndryshe, Beatrix nuk ngurron që të publikoj imazhe provokative por edhe shumë tërheqëse./Indeksonline/