16:34 / E Enjte, 17 Maj 2018

Beatrix Ramosaj, sportive dhe seksi në trenerka (Foto)

Ani pse po i mungon fansave dhe skenës muzikore, Beatrix Ramosaj është tejet aktive në rrjete sociale.

Natyrale, plot stil e atraktive, Beatrix vjen në çdo foto që publikon, shkruan Indeksonline.


Së fundmi bukuroshja nga Kosova që jeton në Tiranë, ka postuar një fotografi teksa shfaqet joshëse në trenerka.


Ndryshe ‘Pa ndjenjë’ është projekti i fundit i këngëtares e cila e solli para 10 mujave./Indeksonline/