06:59 / E Hënë, 16 Tetor 2017 / indeksADMonline

Bebe Rexha mahnitëse, vishet ngushtë me ngjyrat e flamurit të Kosovës

Këngëtarja shqiptare me fame botërore, Bebe Rexha kohëve të fundit po qëndron fort aktive në rrjete sociale.

E në pothuajse secilen paraqitje ajo në fokus të veçantë i vë gjoksin dhe të pasmet, shkruan lajmi.net

Në një të fundit ku shihet e veshur me ngjyrat e flamurit të Kosovës, verdh dhe blu ajo në fokus të veçantë sërish e ka pasur trupin, sidomos gjoksin i cili gati sa nuk po i shpërthen nga veshja e ngushtë.

Kujtojmë se ajo asnjëherë nuk i ka harruar vlerat shqiptare ani pse karrierën e saj po e vazhdon jashtë vendlindjes.

 

Image