17:48 / E Premte, 27 Prill 2018 / indeksADMonline

Bebe Rexha vjen me “Ferrari” (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha vazhdon që të prodhojë shumë projekte për të pasuruar muzikën e saj.

Së fundi, ajo ka prezantuar projektin e saj më të ri, transmeton Indeksonline.

Bëhet fjalë për këngën e re “Ferrari” , projekt ky që është publikuar në kanalin e saj në “Youtube”.

Ndryshe, Bebe këtu shfaqet në serzionin vertikal dhe dukej e mahnitshme./Indeksonline/