15:30 / E Martë, 30 Janar 2018 / indeksADMonline

Bebe Rexhën për pak sa nuk e shtyp makina! Ja si është tani (Foto)

Bebe Rexha është njëra nga këngëtaret më të përfolura shqiptare në botë e sidomos ditëve të fundit pas marrjes pjesë në Grammy Awards, por gjatë ditës së sotme ajo ka ndarë me ndjekësit një përvojë të keqe.

Ajo ka treguar se si për pak sa nuk është goditur nga një taksi gjatë kohës kur ajo po kalonte rrugën në aeroport, por për fat të mirë ajo ka reaguar në çastin e duhur.

“Thuajse u përplasa nga një taksi sot në aeroport, teksa kaloja në rrugën e këmbësorëve. Po shikoja që të sigurohesha që nuk po vinin makina të tjera drejt meje dhe ai u bë i paduruar dhe erdhi vetëm një hap larg meje me qëllim.  Kështu, mora çantën time të rëndë YSL  dhe e godita makinën e tij. Isha kaq e trembur dhe e inatosur. Por duhet të bëj kujdes me nervat”,-u shpreh këngëtarja përmes disa “InstaStory”.

Ndryshe, ajo ka vazhduar që të publikojnë fotografi të reja duke vërtetuar që është mirë./Indeksonline/

 

Temat: