21:30 / E Enjte, 05 Tetor 2017 / indeksADMonline

Befason Kida, shfaqet gjysmë nudo (Foto)

E re në moshë, por tejet e talentuar, Kida di të befasojë vazhdimisht me stilin unik në veshje e në të kënduar, gjë që po i shpërblehet vazhdimisht.

Madje, disa herë radhazi ishte emër i lakuar në medie pikërisht për stilin jo të ekzagjeruar, duke e bërë të jetë totalisht vetvetja.

Por, si duket Kida ka filluar paksa t’a ndiejë presionin e konkurrencës nga këngëtaret e reja që dita-ditës po i shtohen estradës. Si e tillë, zhveshja pak më e tepërt, është ‘shpëtimtari kryesor’ për tregun tonë muzikor, e këtë ka filluar ta aplikojë Kida në fotosesionet e fundit.

Konkretisht imazhet e sapo publikuara nga këngëtarja simpatike, shfaqin atë të zhveshur në pjesën e sipërme, derisa për tiparet e jashtëzakonshme të fytyrës së saj, është e tëpërt të komentohet.

Urojmë që Kida, të qëndrojë e tillë unike si në krijimet e para drejt profesionit të cilin e ushtron, fundja të tillë do mbahej mend e do adhurohej dhe më tepër./zeri

Image