09:15 / E Enjte, 01 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Bella Hadid e “tmerrshme” për Halloween!

Bella Hadid ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”.

E veshur në të kuqe dhe pothuajse shumë drithëruese, Bella dukej shumë më ndryshe nga se jemi mësuar ta shohim.

Po ashtu, në imazhet e publikuara ajo është parë së bashku me disenjatorin e njohur, Matthew Henson./Indeksonline/

Temat: