13:02 / E Premte, 02 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Bella Hadid shfaq belin e hollë nga palestra

Ajo është një nga modelet më të kërkuara aktualisht, dhe Bella Hadid ka dëshmuar edhe njëherë se me të drejtë e meriton një epitet të tillë.

22 vjeçarja këtë e bëri në disa postime ku shihet në një veshje sportive, Bella zbuloj pjesën e belit për të treguar linjat e theksuara të trupit, shkruan Indeksoline.

Ndërkohë, Bella dhe këngëtari i njohur The Weeknd kanë janë rikthyer së bashku, ata festuan ‘Natën e Shtrigave’ në Nju Jork.

Çifti i njohur po planifikojnë të bashkëjetojnë në shtëpinë luksoze të këngëtarit./Indeksonline/

Temat: