15:40 / E Hënë, 06 Gusht 2018

Bella Hadid shfaq gjoksin fantastik: Djema më mungoni! (Foto)

Supermodelja që shquhet për shtatin e lartë dhe natyralitetin, vjen më atraktive se kurrë.

Ndryshe nga paraqitjet e saj në sfilata, Bella Hadid kësaj radhe duket mjaftë e nxehtë në bikini.


21 vjeçarja, ka postuar në llogarinë Instagram një fotografi ku vë në pah gjoksin fantastik, ndërsa ka provokuar duke shkruar:

Hej djem, po më mungoni!

Ndryshe Bella thuhet se është rikthyer me ish të dashurin e saj, këngëtarin The Weedknd./Indeksonline/