11:06 / E Martë, 23 Janar 2018 / indeksADMonline

Beyonce pa pikë grimi, duket goxha mirë (Foto)

Beyonce është shfaqur pa pikë grimi në një imazh të kapur nga paparacit gjatë mesditës së të hënës.

Ajo është parë së bashku me bashkëshortin e saj, Jay Z dhe dukej shumë  në formë edhe pse shfaqej pa pikën e grimit.

Natural beauty: Beyoncé reportedly swears by the 5:2 fasting diet, in which one consumes 600 calories two days a week and eat normally for the remainder

Beyonce kishte veshur nj palë tuta të kombinuara me duksin e gjerë i cili kushton rreth 80 dollar.

Ndryshe, Beyonce mbante edhe syze të cilat ia mbulonin pak e shumë pamjen./Indeksonline/

Counterproductive? Beyoncé Knowles-Carter carried a Tupperware container full of cupcakes following an invigorating spin session at SoulCycle in West Hollywood on MondayFit: The 22-time Grammy winner - who relies on stylist Marni Senofonte - was certainly dressed for action in a black hoodie, fishnet-patterned leggings, and b&w Nike high-topsFamily: Missing from the Houston-born Texan's side were her three children - daughter Blue Ivy (L), 5; and twins Rumi and Sir, 7 months - and her husband of nearly a decade, Jay-Z (R)