11:07 / E Enjte, 01 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Kostumi i veçantë i Beyonce për “Halloween”, duket seksi!

Beyonce ka publikuar një imazh duke ndarë me adhuruesit pamjen e saj për festën e Halloween.

Për këtë vit ajo kishte zgjedhur që të dukej si një garuese vrapi, duke realizuar edhe imazhe ga një garë e tillë.

Beyonce shihet shumë seksi dhe provokuese dhe këtë herë./Indeksonline/