18:54 / E Premte, 05 Janar 2018 / indeksADMonline

Birrë, mish dhe muzikë, ky është majmuni me i lumtur që keni parë (Video)

Sjelljet e tij ngjasojnë si të një njeriu, i pasionuar pas birrës, mishit dhe muzikës janë këto karakteristikat që e veçojnë këtë majmun nga specia e tij. /Ineksonline/

Temat: