17:26 / E Diele, 15 Tetor 2017 / indeksADMonline

Bleona shfaqet lakuriq për vikend!

Pati një periudhë mjaft të gjatë shkëputje nga rrjetet sociale, por tashmë duket se këngëtarja Bleona Qereti është rikthyer për të mos u ndalur më.

Pas një sërë fotosh intensive, ku ajo shfaqet thuasje nudo, nuk ka munguar një e tillë edhe pasditen e kësaj të diele.

Bleona ka publikuar një foto në Instagram në të cilën shfaqet topless dhe shkruan krahas saj diçka në gjuhën angleze referuar pikërisht faktit që nuk ka bërë operacione plastike: “Trup i vërtetë,”-përfundon postimin Bleona.

Qereti, e cila aktualisht vijon karrierën e saj në Amerikë, nuk është shprehur se kur do të publikojë ndonjë këngë të re./Express

#REAL #BODY – #FAKE #FUR @official_mikimoto

A post shared by Bleona (@bleona) on

#REAL #BODY – #FAKE #FUR @official_mikimoto

A post shared by Bleona (@bleona) on