19:10 / E Shtunë, 01 Shtator 2018 / indeksADMonline

Blerina Kllokoqi-Rugova iu fton në botën e krijimeve të saj

Blerina Kllokoqi-Rugova është një nga kreatoret më të suksesshme shqiptare.

Kreacionet e saj janë më së të kërkuara si brenda ashtu dhe jashtë vendit.


Blerina gjithnjë qëndron afër klientelës së saj, por tani e tutje ajo do të jetë më afër se kurrë edhe të gjithë tyre që duan të njihen me krijimet e saj fantastike.

Faqja e saj personale në rrjetin social Instagram tashmë është e hapur dhe e qasshme për të gjithë ata që e duan modën dhe krijimet unike.

Kjo tregon se kreatorja do t’iu njoftoj  me punën dhe çdo gjë tjetër rreth profesionit, por edhe përditshmërisë së saj./Indeksonline/