12:26 / E Shtunë, 30 Qershor 2018 / indeksADMonline

Brenda dasmës përrallore të Afërdita Dreshajt (Video)

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj i ka dhënë fund beqarisë së saj.

Ajo është martuar me hokeistin çek, Jakub Kindl me të cilin ka vite që është në lidhje dashurie, transmeton Indeksonline.

Kurse sonte janë publikuar edhe imazhet e para nga dasme përrallore e këngëtares, ku secili detaj i saj dukej i mirë menduar.

Më poshtë keni disa nga videot e dasmës./Indeksonline/