16:52 / E Enjte, 19 Tetor 2017 / indeksADMonline

Brenda ditëlindjes së Encës…shikoni çfarë ka ndodhur!

Mbrëmjen që lamë pas këngëtarja Enca Haxhia ka festuar mes miqsh dhe të afërmish 22-vjetorin e lindjes.

Përmes postimeve të shumta në rrjete sociale dhe sidomos në SnapChat . Ajo ka treguar tortën, urimet si dhe të gjithë gëzimin që ajo ka përjetuar në ditën e saj më të lumtur.

Ja disa nga momentet e festimeve të Encës në 22-vjetorin e lindjes./Express