09:11 / E Hënë, 02 Tetor 2017 / indeksADMonline

Bukuroshja shqiptare reklamon të pasmet, s’e kupton se i është shqepur fustani (Foto)

Ajo është një nga femrta shqiptare e cilësuara si mjaft sexy.

Bëhet fjalë për Irid Oxën e cila ka publikuar një foto të të pasmeve të saj bombastike. Por ka harruar një detaj të vogël.

Pantallonat që mban veshur janë të grisura. Efekt i arsenaleve të saj??? Apo publikimi ka qenë i qëllimshëm?

Irda provokon shpesh në rrjetet socilae me foto thuajese të zhveshura. Ajo njihet ndryshe dhe si kushërira e Rike Roçit dhe kohët e fundit u përfol për një lidhje të mundshme me ish banorin e Big Brother, Olsi Klosi.   /Express