16:53 / E Hënë, 17 Shtator 2018 / indeksADMonline

Butrint Imeri vjen me fotografinë më të ëmbël

Butrint Imeri vazhdon të jetë një nga artistët më të preferuar të audiencës.

Ai edhe këtë verë ishte një ndër këngëtaret më më së shumti data të koncerteve, por solli edhe projekte muzikore që ishin padyshim hite.


Përveç sukseseve, e jetës private, ai shpesh komentohet edhe për dashurinë që ka ndaj personave më të dashur.


Së fundmi këngëtari simpatik ka postuar një fotografi ku shihet në makinë me mbesën e tij të vogël. Kjo tregon se ai i do fëmijët tej mase dhe nuk heziton asnjëherë t’u jap dashuri./Indeksonline