19:10 / E Martë, 10 Tetor 2017 / indeksADMonline

Capital T sjell këngën e re “Gucci” (Audio)

Reperi i njohur Capital T ka sjell për publikun këngën e tij më të re me titull “Gucci”.

Kënga është pjesë e “mixtape-it” më të ri që do të sjellë reperi këtë muaj.

 Ai e ka publikuar këtë këngë në rrjetet sociale, si dhe në platformën muzikore SoundCloud.

Vlen të përmendet se Kapo është një prej reperëve më aktivë në tregun muzikor për momentin.