23:19 / E Enjte, 15 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Çifti i njohur fillojnë bashkëjetesën

Çifti i njohur pas ribashkimit kanë bërë edhe një hap të madh drejt lidhjes së tyre.

Këngëtari The Weeknd dhe supermodelja Bella Hadid, kanë filluar bashkëjetesën, shkruan Indeksonline.

Sipas tabloidit ‘Us Weekly’ tashmë dyshja janë vendosur së bashku.

“Ai i ka kërkuar asaj që të bashkëjetojnë, dhe ajo nuk ka hezituar që të pranojë, ajo e ka parë si hap të rëdësishëm jetesën me këngëtarin e njohur” ka thënë një burim për revistën e njohur.

Çifti të cilët fillimisht ishin ndarë në nëntor të viti 2016 janë ribashkuar përsëri në muajin prill të këtij viti./Indeksonline/