14:46 / E Mërkurë, 17 Tetor 2018 / indeksADMonline

Çifti kryen marrëdhënie seksuale me qenin, zbulohen pamjet shqetësuese

Një ish-pronare e qenve bashkë me bashkëshortin e saj janë akuzuar për kryerje të marrëdhënieve seksuale me një qen.

Agjentët federalë zbuluan video grafike të çiftit që përfshiheshin në ‘aktivitetin seksual’ me qenin e tyre në dhomën e tyre të gjumit, shkruan ‘Daily Mail’, transmeton Indeksonline.

Christina Patterson, 42 vjeçare, është akuzuar për gjashtë akuza të kafshimit dhe gjashtë akuza të mizorisë së kafshëve.

Video shqetësuese u kap vitin e kaluar kur burri i Christina Riçard Patterson u hetua për shitjen ilegale të armëve të zjarrit.

Patterson, 47 vjeç, ende nuk është akuzuar në lidhje me videot sepse aktualisht po mbahet në burgun rajonal të Tidewater në Perëndim, në pritje të dënimit me akuza federale./Indeksonline/