19:48 / E Mërkurë, 20 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Derbi gjerman, formacionet: Bayern – Dortmund

Janë bërë publike formacionet e derbit gjerman, mes Bayern Munchen dhe Boursia Dortmund.

Takimi i Kupës “Pokal” do të nis nga ora 20 e 45, më poshtë shihni formacionet:

Bayern: Ulreich – Kimmich, Boateng, Süle, Alaba – Martínez, Vidal – Müller, James, Ribéry – Lewandowski

Dortmund: Bürki – Sokratis, Bartra, Toprak – Toljan, Kagawa, Weigl, Schmelzer – Pulisic, Yarmolenko, Guerreiro