12:21 / E Enjte, 11 Tetor 2018 / indeksADMonline

Dëshpruese, mbas martesës Afërdita nuk merr dhurata luksoze por lodra

Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl kanë pak muaj që i kanë dhënë fund beqarisë së tyre duke e kurorëzuar me martesë.

Së fundi, këngëtarja shqiptare ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku ka prezantuar edhe një dhuratë që ia ka bërë bashkëshorti.

Kjo dhuratë nuk është njëra nga ato luksozet që jemi mësuar, por vetëm një arushë pellushi./Indeksonline/